Profesionālā koncertu tehniskā apkalpošana

Pasākumu organizēšana nevar iztikt bez apkalpošanas tehnisko jautājumu risināšanas. Koncertu tehniskā apkalpošana nozīmē skatuves nodrošināšanu ar visu nepieciešamo iekārtu gaismas noformēšanai, ar skaņas tehniku un instalācijām. Visu aparatūru apkalpo apmācīti tehniķi. Pasūtīt šādu pakalpojuma veidu var mūsu kompānijā. M Lite nodrošinās Jūsu koncertu vai ballīti ar aparatūru un atrisinās visus tehniskos jautājumus.

Tehniskās apkalpošanas aparatūra

M Lite piedāvājumā ir pilnīga pasākumu tehniskā apkalpošana. Svētkiem vai koncertam mēs piedāvājam:

  • Gaismas tehniku.
  • Skaņas aparatūru.
  • Videoaparatūru.
  • Skatuves dekorācijas.

Koncertu tehniskā apkalpošana paredz, ka mēs piedāvājam ne tikai aparatūru, bet arī tehniķu pakalpojumus. Speciālisti varēs konfigurēt aparatūru un savlaicīgi atrisināt visas tehniskās problēmas. Tas viss garantē, ka koncerts norisināsies gludi, bez starpgadījumiem un problēmām.

Mūsu pakalpojumi var būt vajadzīgi organizējot koncertus, šova programmas, jebkura mēroga ballītes, teatralizētos uzvedumus un prezentācijas. Kompānija piedāvā savus pakalpojumus gan privātpersonām, gan komercklientiem.

Kompānijas priekšrocības

Koncertu tehniskā apkalpošana pie mums ir jāpasūta šādu iemeslu dēļ:

  • Pie mums ir visa nepieciešamā aparatūra.
  • Kompānija jau sen darbojas šajā jomā.
  • Izņemot tehniku, mēs piedāvājam iekārtu uzstādīšanas speciālistus.
  • Pie mums var pasūtīt pasākuma detalizēto vizualizāciju.

Pasākumu tehniskā apkalpošana – tā ir mūsu specializācija, kompānijas darbinieki piedāvā mūsdienīgu aparatūru koncertiem un ballītēm. Pasākumu organizēšana aizņem ļoti daudz laika tīri tehnisko jautājumu risināšanā. Mēs uzņemsimies paši šo uzdevumu risināšanu.

Koncertu tehniskā apkalpošana – tas ir darbs profesionāļiem, kuri pārzin visas skatuves aprīkošanas ar aparatūru nianses. Mēs padarīsim Jūsu koncertu neaizmirstamu, izmantojot visu mūsu pieredzi un zināšanas. Mēs esam rīkojuši koncertus ar pasaulslavenu izpildītāju piedalīšanos.

Mēs izmantojam atpazīstamu ražotāju iekārtas. Šo tehniku izmanto profesionāļi, un izvēlās to tieši tās drošības un teicamās kvalitātes dēļ. Jūs varēsiet paši novērtēt visas skatuves vai zāles profesionālas tehniskās aprīkošanas priekšrocības.

Vienkārši atnāciet pie mums un mēs operatīvi atrisināsim visus tehniskos jautājumus.