Pasākumu mūzikas noformējums

Pat, ja Jūs organizējat biznesa vakariņas vai apaļo galdu, mūzikas noformējums ir jāpārdomā līdz visiem sīkumiem. Ko tad lai saka par liela mēroga svētkiem un koncertiem, kad skaņas noma kļūst par galveno momentu.

Cik svarīgs ir pasākuma mūzikas noformējums

Pasākuma sagatavošanas laikā, organizatoram ir jārisina daudzi ar to saistītie jautājumi. Viens no tiem – muzikālā materiāla, kā arī skaņas iekārtu izvēle. Pat biznesa vakariņas vai semināru ir grūti iedomāties bez mūzikas noformējuma. Tā ir svarīga ikviena pasākuma daļa. Un pat, ja Jūsu plānos neietilpst dejas, konkursi, jautras spēles un jocīgi tosti, viegla un neuzkrītosa mūzika, izvēlēta atbilstoši pasākuma īpatnībām, pārvērtīs pelēcīgu un garlaicīgu sarunu vai partneru tikšanos, auglīgā sarunā un produktīvā laika pavadīšanā.

Veiksmīgi izvēlēts mūzikas pavadījums spēj radīt unikālu atmosfēru, papildināt pasākumu un nodrošināt tā organizēšanu visaugstākajā līmenī.

Mūzikas noformējums: nianses un īpatnības

Nevajag domāt, ka mūzikas noformējums nav cienīgs, lai tērētu tam savu laiku. Šis jautājums prasa individuālu pieeju, jo sagatavošanās procesā nepietiek tikai izvēlēties pasākumam piemērotu mūziku. Kas vēl būtu jāņem vērā organizatoriem?

  • Kompozīcijas ritmus, skaņdarba raksturu, izpildījuma īpatnības, kuras var būt kā – estrādes, tautas mūzika, kamermūzika, simfoniskās mūzika.
  • Skaņas noma. Runa šajā gadījumā iet par instrumentu un iekārtu izvēli, ar kuru palīdzību tiks translēti skaņdarbi. Kompānijā M Lite Group var iznomāt atbilstošas nepieciešamajām jaudām iekārtas – atkarībā no pasākuma dalībnieku daudzuma, scenārija īpatnībām un citiem faktoriem.
  • Muzikālo kompozīciju izpildījums „dzīvajā veidā” vai ierakstu translācija izmantojot skaļruņus un citu audioaparatūru. Ņemot vērā izpildījuma specifiku, jāizlemj, kādas būs muzikālo iekārtu jaudas un tehniskās īpatnības.

M Lite Group – kompānija, kura ir veiksmīgi realizējusi desmitiem projektu, pasākumu sagatavošanas jomā. Organizācijā strādā profesionāļi, kuri spēj sastādīt topošā pasākuma projektu un iemiesot to dzīvē, izmantojot mūsdienīgās iekārtas un inovatīvās tehnoloģijas.