Koncertu organizēšana: risinām tehniskos jautājumus

Koncerts var notikt jebkurā formā, taču viens paliek nemainīgs – dzīvā mūzika auditorijai. Koncertu organizēšana – tā ir vesela problēma, neatkarīgi no tā, kādu žanru izpilda grupa vai solists. Vai Jums vajadzēs organizēt šova programmu, kurā uzstāsies vairāki aktieri, vai klasiskās mūzikas vakaru, rok-festivālu vai ballīti, nepieciešama būs skaņas un gaismas aparatūra. Iznomāt gaismas iekārtas, stereosistēmas, videoaparatūru, skatuves konstrukcijas, Jūs varat kompānijā M Lite.

Koncertu organizēšana: kas jāņem vērā gatavošanās procesā?

Pasākuma mērogs: skaņas un gaismas aparatūra, dekorācijas tiek izvēlētas atkarībā no tā, kāda būs auditorija un cik būs cilvēku. Viena lieta – pasaulslavenas zvaigznes uzstāšanās uz lielas skatuves, cita – pasākums, kur uzstāsies bērnu koris.

Pasākuma organizēšanas vieta: gaismas aparatūras un skaņas iekārtu jauda jāizvēlās atbilstoši telpas, kurā notiks koncerts, īpatnībām. Kompānijas M Lite darbinieki ir nodarbojušies ar mūsdienīgo mūzikas grupu koncertu organizēšanu nakts klubos, pasaulslavenu zvaigžņu uzstāšanos uz lielām skatuvēm, arī klaviermūzikas vakaru organizēšanu koncertzālēs.

Budžets: rok-zvaigznes koncertu organizēšana nozīmē, ka tiek izmantota mūsdienīga skaņas un gaismas aparatūra un dekorācijas – speciāli lāzeri, uguņošana, sarežģīts rekvizīts, videoekrāni, dūmu iekārtas, pirotehnika. Mūsu kompānijā Jūs varat izvēlēties iekārtas atbilstošas Jūsu priekšstatiem par rūpīgi izplānotu koncertu, ka arī Jūsu finansiālajām iespējām.

Kapēc M Lite?

Latvijā darbojas daudz kompāniju, kuras piedāvā pilnu koncertu un pasākumu tehnisko apkalpošanu. Taču, ja Jūs gribat, lai svētki būtu krāšņi, saviļņojoši, paliktu skatītāju atmiņās ilgi, Jums jāatnāk tieši uz M Lite.

3 iemesli sadarbībai ar M Lite

  • Ilggadīga darba pieredze – mēs esam organizējuši nelielas korporatīvās ballītes, pasaulslavenu zvaigžņu koncertus, nodarbojušies ar kāzu, izlaidumu un biznesa darījumu tehniko nodrošinājumu.
  • Tehnisko iekārtu izvēle – dekorācijas un skatuves konstrukcijas, videoaparatūra, stereoiekārtas un skaļruņi, profesionālā gaismas aparatūra.
  • Pakalpojumu spektrs – mēs piedāvājam iznomāt iekārtas pasākumu organizēšanai, kā arī nodarbojamies ar koncertu pilno tehnisko atbalstu.